Учні Ружинського ліцею взяли участь у ІІІ (районному) етапі змагань "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги"

Дата: 29.04.2024 14:42

Футзал – це не лише спорт, але і справжня гра, яка об'єднує навколо себе, надаючи можливість показати свої спортивні здібності.

Так, 24 квітня, команда  учнів Ружинського ліцею у складі: Палія Артема, Підсаднюка Назара, Осадчого Тимофія, Тимошенка Михайла, Пташинського Матвія, Пархомчука Максима, Дучинського Івана, Павлова Нікіти, Ковальчука Євгена, Сторожева Гліба, Житянова Олександра, Левчука Нікіти під керівництвом вчителя фізичної культури Волченка Ігоря Віталійовича та тренера Маркітана Олексія Івановича боролась за перемогу у ІІІ (районному) етапі  змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» з футзалу.

Участь у змаганнях взяли 8 шкільних команд Бердичівського району. На спортивному майданчику юні спортсмени демонстрували навички володіння м'ячем, неймовірні оборонні та атакуючі стратегії, дивуючи не лише глядачів, а й своїх суперників.

В результаті команда «Ружани» Ружинського ліцею здобула 5-6 місце серед 8 команд учасників змагань.