Інтегровані заняття як ефективний засіб розвитку особистості дошкільника

Дата: 24.04.2024 10:56

Сучасна система освіти переживає процес оновлення. Існує тенденція до пошуку нових підходів щодо виховання та навчання дітей, і тому Базовий компонент дошкільної освіти орієнтує педагогів на впровадження у практику компетентного підходу до особистості, згідно з яким найважливішим завданням сучасного дошкільного закладу є навчання дітей науки життя, турбота про життєздатність дитини, збагачення її навичками практичної діяльності.

Провідним в організації освітнього процесу є принцип інтеграції, реалізація якого дає змогу забезпечити системність знань дітей. Практикою доведено, що інтегровані заняття значно цікавіші для дошкільнят, оскільки допомагають вирішувати більшу кількість завдань, використовуючи різні методи і прийоми, педагогічні та ІКТ-технології, інші засоби.

Вихователі у дошкільних закладах Ружинської громади постійно організовують навчальний процес для участі кожної дитини в процесі пізнання та співнавчання.

IMG_20240424_102715.jpg  IMG_20240419_094324.jpg